У Львові з'явлляться зупинки з WI-FI та світлодіодним екраном

У Львові на вулицях Личаківській і Науковій встановлять нові зупинки у рамка проекту «Розумний мікрорайон».

На фото: проект зупинки у м.Рівне
На фото: проект зупинки у м.Рівне

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.  «Вздовж по вул. Науковій будуть встановлені зупинки нового типу: 5-метрові, з підсвіткою та підключенням до Wi-Fi. Такі зупинки будуть встановлені у межах реалізації проекту „Розумний мікрорайон“. На одній з цих зупинок вперше буде розміщено світлодіодний екран. Ми спробуємо і подивимось, як цей екран працюватиме, а пізніше, можливо, такі встановимо й на інших зупинках», —  директор департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.

Підприємству «БігБорд» на засіданні виконавчого комітету дозволили розміщення «сіті-лайтів» (прим. невелика рекламна конструкція)  на цих зупинках. Тому проект повністю фінансується за рахунок інвестора. Залучення інвесторів вигідне для міста: Львів не тільки отримає надсучасні зупинки, а й збереже кошти з бюджету.  Міський голова сподівається продовжити співпрацю з іноземними інвесторами й у інших галузях.

«Ми провели перемовини з цією компанії і дали розуміння, що інвестувати у Львів – дуже вигідно. Інвестори погодилися на такий експеримент і ми подивимося, як це буде працювати. Якщо Львів і надалі показуватиме динаміку розвитку, то компанія готова і більше вкладати коштів у місто», — додав міський голова Львова Андрій Садовий.