«Динамо» і «Зоря» зазнали поразок у матчах Ліги Європи

• 24.11.2017, 08:27
  • 1 223

Київські «динамівці» зазнали першої поразки на груповій стадії футбольної Ліги Європи-2017/18, при цьому гарантувавши собі ще три тижні тому місце в 1/16 фіналу.

У п'ятому турі розіграшу київське «Динамо» в албанському Ельбасані програло місцевому «Шкендербеу» з рахунком 2:3.

У команді Олександра Хацкевича на 16-й хвилині відзначився Віктор Циганков, на останніх секундах матчу - Назарій Русин (90+1); успіх господарям принесли голи Сабьєна Ліладжа (18), Джеймса (52) та Алі Соу (56).

В іншому матчі цієї групи сербський «Партизан» у Белграді взяв гору над швейцарським «Янг Бойз» (2:1).

Турнірне становище: «Динамо» - 10 очок, «Партизан» - 8, «Шкендербеу» - 5, «Янг Бойз» - 3.

У заключному, шостому турі 7 грудня «Динамо» на столичному НСК «Олімпійський» зіграє з «Партизаном». Тим часом, футболістам луганської «Зорі» не вдалося достроково пробитися у плей-офф Ліги Європи УЄФА.

Зоря 0 : 2 Естерсунд

У п'ятому турі групового етапу розіграшу команда Юрія Вернидуба у гостях зазнала поразки від шведського «Естерсунда» з рахунком 0:2.

Перемогу господарям «Ямкрафт Арени» принесли автогол Дмитра Гречишкіна, який забив у власні ворота на 40-й хвилині, та влучний постріл іранця Самана Голлуса (77).

В іншому поєдинку групи J іспанський «Атлетик» в Більбао обіграв німецьку «Герту» - 3:2.

Турнірне становище: «Естерсунд» - 10 очок, «Атлетик» - 8, «Зоря» - 6, «Герта» - 4.

У заключному, шостому турі 7 грудня «Зоря» на «Арені Львів» прийматиме «Атлетик», а «Герта» у Берліні — «Естерсунд».

Джерело: «Вголос»