Тимошенко: "Президент хоче завадити провести з'їзд партії «Батьківщина»

Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що за вказівкою президента її партії не дозволили провести з'їзд в «Українському домі».

В Укрдомі заявляють, що це сталося через збій.

Свою заяву Тимошенко зробила під час виступу з трибуни парламенту у вівторок.

За її словами, з'їзд партії мав відбутися 15 листопада. Вона зазначила, що було оплачене приміщення.

«Завтра „Батьківщина“ готувала з'їзд в „Українському домі“, вже навіть проплатила поміщення, але вчора президент дав команду вигнати нас звідти. Нам відмовили під приводом проведення якогось важливішого заходу. Вважаю, що політика Порошенка — це повернення до всіх традицій Януковича», — заявила Тимошенко.

Нардеп додала, що з'їзд «Батьківщини» відбудеться у будь-якому випадку, навіть якщо його доведеться провести на вулиці.

В свою чергу керівник відділу забезпечення та проведення заходів в «Українському домі» Катерина Оранська підтвердила  «Українській правді», що керівництво міжнародного конгрес-центру відмовило партії «Батьківщина» у приміщенні. Але зазначила, що це сталося через збій у програмі попередньої реєстрації конференц-залів.

«По-перше, не правда, що „Батьківщина“ проплатила приміщення. Вони лише попередньо його замовили. Але через збій в інтернет-програмі одне й теж приміщення на той самий час замовили для іншого заходу. Ми вимушені були надати перевагу тим, хто перший здійснив оплату і з ким ми довше співпрацюємо», — сказала Оранська.