Українець здобув срібло на чемпіонаті світу з фехтування

• 20.10.2017, 13:19
  • 615

Василь Шуберт відзначився на турнірі для ветеранів у Словенії

Український шабліст Василь Шуберт завоював срібну медаль на чемпіонаті світу з фехтування серед ветеранів у словенському Мариборі.

Львів'янин виступав у віковій категорії 70+, інформує офіційний сайт Національної федерації фехтування України.

У груповому раунді Шуберт здобув п’ять 5 перемог з п’яти і стартував у турі прямого вибування під третім номером посіву.

В 1/16 фіналу українець виграв у швейцарця (10:4), опісля не зазнав проблем з японцем (10:5), а у чвертьфіналі записав до свого активу перемогу над британцем (10:6).

В 1/2 турнірної таблиці Шуберт у напруженій боротьбі вирвав путівку у фінал, обігравши італійця Фабріціо Філіппі з перевагою в один удар 10:9.

У вирішальному поєдинку дня український шабліст зазнав поразки від бронзового призера двох попередніх чемпіонатів світу Александра Анастасова з Македонії. Бій закінчився з рахунком 10:1 на користь македонця.

Шуберту вдалося вперше взяти медаль на світовій першості серед ветеранів.