Проукраїнський демарш майстра спорту в «ЛНР»: стала відома доля сміливця

Майстер спорту з поліатлону Віктор Степаненко, який убрався в український прапор і порвав грамоту під час нагородження після змагань в «ЛНР», поплатився за свій вчинок.

Бойовики два тижні «працювали» зі спортсменом і змусили його обмовити України.

Під тиском Степаненко зізнався, що він пішов на такий крок нібито через погрози СБУ. Однак у мережі звернули увагу на те, що атлет згадує про вимогу вийти з українським прапором, але ось рвати грамоту «ЛНР» його ніхто не просив, пишуть «Факти».

«На початку серпня цього року мені запропонували виконати одне доручення, яке, як стверджувалося, для мене нічого не буде коштувати… Мовляв, дурниця. Але потім почали тиснути: якщо не виконаєш, то мамі твоїй буде недобре, постався до цього дорученням серйозно, ти ж і твої учні, мовляв, виступали за збірну України. Потрібно вийти на змагання з українським прапором», — розповів Степаненко.

Відзначимо, що відео «зізнання» спортсмена розміщено на YouTube-каналі «Міністерства держбезпеки ЛНР». При цьому коментарі до ролика завбачливо відключені, адже розповідь Віктора виглядає вкрай непереконливо.