Черновецький: «Навіщо мене шукати там, де мене немає»

Колишній мер Києва Леонід Черновецький запевняє, що ніколи не ховався від правоохоронних органів, але шукати його в Україні немає сенсу.

Про це він заявив на своїй сторінці в Facebook.

«Сьогодні в пресі з'явилося повідомлення, що СБУ за запитом прокуратури оголосили мене в розшук! Я ніколи не ховався від правоохоронних органів, і вони прекрасно знають, де мене шукати. Мої адвокати дуже давно подали інформацію щодо моєї адреси в прокуратуру», — написав Черновецький.

Він також додав, що йому як юристу незрозуміло, чому його оголошують у розшук в Україні, де він не проживає.

«В Україні я не мешкаю вже майже 6 років і, перш, ніж оголошувати мене в Україні в розшук, СБУ повинна була поцікавитися в прокуратурі і у моїх адвокатів — де я перебуваю. Навіщо мене шукати там, де мене немає!», — підкреслив колишній градоначальник.

Він зазначив, що впевнений в тому, що Луценко «забув» повідомити СБУ про те, що він кілька разів отримував офіційні документи про його фактичне місцеперебування.

«Навіщо так бездумно і безглуздо використовувати державний ресурс? Замість того, щоб виконувати вимоги закону, прокуратура навмисно зволікає зі слідством, яке незрозуміло навіщо зупинили, щоб не дати мені можливості захиститися від надуманих і безпідставних звинувачень!», — підсумував Черновецький.