На вихідних у Львові знову не курсуватимуть чотири трамвайні маршрути

Наступних вихідних, 16−17 вересня, у Львові закриють на ремонт ще одну ділянку колії на вул. Франка. У зв’язку з цим, трамваї № 1, 3, 4 та 5 не курсуватимуть, а трамваї № 2, 7 та 8 на два дні змінять маршрути.

Як розповів ZAXID.NET керівник служби диспетчеризації ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Забавський, з 22:00 п’ятниці, 15 вересня, і до 5:00 понеділка, 18 вересня на ремонт закрить 40-метрову ділянку колії на вул. Франка поблизу будинків № 52 та 54.

На час ремонтних робіт трамваї № 1 (Залізничний вокзал – Центр), 3 (пл. Соборна – вул. Княгині Ольги), 4 (вул. Торф’яна – Академія мистецтв), 5 (вул. Торф’яна – вул. Княгині Ольги) не курсуватимуть взагалі.

Трамвай № 8 їздитиме з Сихова до зупинки «Академія мистецтв», трамвай № 7 їздитиме з вул. Татарбунарської на вул. Замарстинівську, а трамвай № 2 курсуватиме за маршрутом: вул. Коновальця – вул. Вітовського – вул. Вернадського, і в зворотному напрямку: вул. Вернадського – вул. І. Франка – вул. Дорошенка – вул. Коновальця.

Трамвай № 9 крусуватиме по вул. Франка без змін.

Нагадаємо, минулих вихідних, 9−10 вересня, «Львівелектротранс» відремонтував іншу ділянку колії на вул. Франка, тоді також не курсували трамваї № 1, 3, 4, 5.