"Динамо" без Ярмоленка обіграло "Олександрію"

• 11.09.2017, 08:07
  • 933

Футболісти київського "Динамо" перемогли у неділю "Олександрію" (3:0) у заключному матчі 8-го туру чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

Усі м'ячі на столичному НСК "Олімпійський" було забито у другому таймі. Автори голів - Євген Хачеріді (52 хвилина), Дьємерсі Мбокані (65) та Віктор Циганков (68), повідомляє Укрінформ.

Рівненський "Верес" розгромив у Львові "Карпати" (6:1). У складі рівненчан відзначилися Сергій Борзенко (34-та хвилина), Михайло Сергийчук (45, з пенальті і 72), Руслан Степанюк (53), Василь Кобін (76, з пенальті) та Геннадій Пасич (83), у львів'ян - Хорхе Карраскаль (87),

"Маріуполь" завдяки голу Сергія Вакуленка з пенальті на 41-й хвилині переміг у гостях кам'янську "Сталь" (1:0).

Одеський "Чорноморець" з таким же рахунком здолав у Кропивницькому "Зірку". Гол в активі Дениса Васіна (36).