Сім львівських спортсменів повернулися зі всесвітньої Універсіади з нагородами

• 31.08.2017, 08:54
  • 1 422

Україна посіла 6 місце в командному заліку на Універсіаді з 36 нагородами.

У китайському Тайбеї закінчилась ХХІХ Всесвітня літня Універсіада. Збірна України виграла 36 нагород, що дозволило зайняти 6 загальнокомандне місце. На першому місці — Японія.

Загалом українці здобули 12 золотих, 11 срібних та 13 бронзових медалей. Найбільше — у олімпійського чемпіона, гімнаста Олега Верняєва. Він здобув золоту медаль у багатоборстві, срібні — у вправах на коні та стрибках, та бронзу — у вправах на кільцях. Ще одну срібну медаль він здобув у командних змаганнях.

Сім спортсменів з Львівщини також здобули нагороди. Найбільше — у фехтуванні. Юлія Свистіль, Анфіса Почкалова та Ксенія Пантелєєва здобули золото у командному фехтуванні шпагою. Окрім того, Ксенія Пантелєєва в індивідуальних змаганнях виборола бронзову медаль. Ще одна бронзова медаль з фехтування рапірою у Ростислава Герцика.

Також Дар’я Дрозд та Катерина Сільченкова у складі волейбольної збірної здобули бронзові медалі. На третьому місці у командних змаганнях зі спортивної ходьби опинився і Андрій Гречковський.