На дороги цього року вже витратили більше 20 млрд грн

Обсяг коштів, які вже виділені на проведення дорожніх робіт, перевищив 20 млрд грн, а протяжність уже відремонтованих доріг – понад 750 км.

Про це повідомляє Урядовий портал з посиланням на голову уряду Володимира Гройсмана.

Він нагадав, що цього року всі роботи розпочалися вчасно – у квітні, тоді як минулого року перші дорожні тендери були проведені лише у серпні.

«Щотижня ми проводимо інспекційні поїздки регіонами, перевіряємо хід ремонтних робіт, їх якість, відкриваємо відновлені ділянки полотна. Окрема увага – будівництву нових магістралей», — сказав Гройсман.

Один з таких проектів, зазначив прем'єр-міністр, – дорога Львів – Одеса через Хмельницький, Вінницю, Миколаїв та Херсон. Траса об’єднає західний кордон з портами і стане потужною складовою транзитних можливостей України. Роботи вже розпочато, за 3−4 роки країна отримає нову дорогу європейської якості сполученням Захід-Південь.

«Ми послідовно виконуємо поставлене завдання щодо збільшення фінансування сектору інфраструктури і щодо підвищення якості доріг.  За 3−5 років ситуація в дорожньому господарстві буде змінена докорінно. Якісні дороги – це не тільки можливість  вільного й безпечного пересування для громадян, а й потужна точка росту для економіки та логістики держави», — підкреслив Володимир Гройсман і додав, що кожна гривня, вкладена в будівництво дороги, забезпечує 2,5 грн приросту ВВП держави.