"Реал" переміг "Барселону" у Суперкубку Іспанії

• 14.08.2017, 09:44
  • 932

У першому матчі за Суперкубок Іспанії "Реал" на виїзді виграв у "Барселони", лідер мадридців Кріштіану Роналду після вилучення штовхнув арбітра

Суперкубок Іспанії. Перший матч

"Барселона" — "Реал" 1:3

Голи: Мессі, 76 (з пенальті) — Піке, 50 (автогол), Роналду, 80, Асенсіо, 90.

Повторний матч відбудеться 16 серпня у Мадриді.

Рахунок у матчі було відкрито на 50-й хвилині, коли Жерар Піке зрізав м’яч у власні ворота після прострілу Марсело. "Барселона" забила у відповідь на 76-й хвилині — голкіпер "Реалу" Кейлор Навас збив Луїса Суареса, а Ліонель Мессі реалізував призначений за порушення пенальті.

Мадридців вже за кілька хвилин вперед вивів Кріштіану Роналду, який вийшов на заміну. На 82-й хвилині у зіркового португальця не витримали нерви, коли арбітр показав йому другу жовту картку за симуляцію та вилучив його з поля, Роналду штовхнув суддю, за що, вочевидь, отримає сувору дискваліфікацію.

На 90-й хвилині "Реал" у меншості забив ще один гол — відзначився Марко Асенсіо. Ернесто Вальверде дебютував на посту головного тренера "Барселони" поразкою 1:3.