«Шахтар» здобув вольову перемогу в Олександрії

Футболісти донецького «Шахтаря» здолали в гостях «Олександрію» (2:1) в поєдинку 5-го туру чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

М'ячі на арені «Ніка» в Олександрії забили: Євген Банада (38-ма хвилина) — у господарів; Фред (41) та Факундо Феррейра (60) — у донеччан, повідомляє Укрінформ.

Бронзовий призер минулого чемпіонату — луганська «Зоря» зуміла сьогодні записати до свого активу першу перемогу у новій першості. На «Арені Львів» луганчани обіграли  рівненський «Верес» — 1:0. Вирішальний м'яч на 76-й хвилині забив Владислав Калитвинцев.

З таким же рахунком полтавська «Ворскла» на київському стадіоні «Оболонь» вирвала перемогу у кам'янської «Сталі». Гол на рахунку Ардіна  Даллку (90+1).

У неділю, 13 серпня, програму 5-го туру чемпіонату завершать матчі «Маріуполя» зі львівськими «Карпатами» та донецького «Олімпіка» з одеським «Чорноморцем», які зійдуться на столичному стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Розпочався тур у п'ятницю упевненою перемогою київського «Динамо» над кропивницькою «Зіркою». Поєдинок на столичному НСК «Олімпійський» динамівці виграли з рахунком 3:0 і зберегли лідерство у національній першості.

Початок розгрому на 48-й хвилині поклав Дьємерсі Мбокані, який на 48-й хвилині головою перекинув воротаря гостей Євгена Паста. На 76-й хвилині Андрій Ярмоленко спочатку реалізував пенальті за фол Пепе проти Дерліса Гонсалеса, а на 79-й хвилині оформив дубль, забивши головою.

Турнірне становище після суботніх матчів: «Динамо» — 13 очок, «Шахтар» — 12, «Ворскла» — 10, «Олімпік» — 8,  «Верес» — 6, «Сталь» — 6, «Маріуполь» — 5, «Зоря» — 5, «Карпати» — 4, «Олександрія» — 3, «Зірка» — 2, «Чорноморець» — 1.