У Клименка стверджують, що прокуратура незаконно вчинила з його вагонами

Акціонери компанії екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка «Юнісон Груп» заявляють, що прокуратура не мала права передавати в ПАТ «Укрзалізниця» 1 тис. напіввагонів, що належать компанії.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на заяву, поширену підприємством 7 серпня ввечері.

За словами акціонерів, у своїй заяві про передачу вагонів головний військовий прокурор Анатолій Матіос посилається на «якесь рішення» Печерського райсуду Києва, про яке акціонери й адвокати «Юнісон Груп» нічого не знають.

"Ні акціонери, ні адвокати «Юнісон Груп» не поінформовані про час і місце такого судового засідання, на якому розглядалося питання про передачу напіввагонів, що належать «Юнісон Груп» на підставі права приватної власності, в користування ПАТ «Укрзалізниця», — йдеться в заяві.

Зокрема акціонери «Юнісон Груп» скаржаться, що їм не був наданий текст такого рішення.

У зв'язку з цим, йдеться в заяві, юристи акціонерів «Юнісон Груп» направили публічні запити про правомірність передачі напіввагонів на ім'я глав Печерського райсуду Києва і правління «Укрзалізниці» і найближчим часом очікують отримати відповіді на них.

Також акціонери компанії наполягають на публічному звіті «Укрзалізниці» про те, який орган управління або посадова особа прийняла рішення про отримання цих напіввагонів, а також «звертають увагу української та європейської громадськості на факти кричущого тиску на власників українського бізнесу».

«В акціонерів компанії є всі підстави вважати, що публічні заяви про передачу напіввагонів є всього лише частиною рейдерської атаки, яка відбувається відносно активів» Юнісон Груп «з боку військової прокуратури України», — йдеться в заяві.

Юристи також звернулися із запитом до «Укрзалізниці» і Мінінфраструктури з вимогою надати інформацію, чи дійсно заарештовані напіввагони переведені в користування «Укрзалізниці» Головною військовою прокуратурою.

Згідно із заявою, зараз юристи оспорюють рішення про арешт майна в судах. Дії військової прокуратури також будуть оскаржені в судовому порядку.