Українські клуби «Олімпік» та «Олександрія» стартували в Лізі Європи з нічиїх

• 28.07.2017, 11:51
  • 998

Кожна з команд не зуміла обіграти суперників.

У четвер, 27 липня, одразу дві українські команди стартували у 3 кваліфікаційному раунді Ліги Європи.

Першим на поле київського стадіону «Динамо» вийшов донецький «Олімпік». Їх суперником був грецький ПАОК. Гра, яка зібрала трохи більше, аніж 2600 глядачів, буда дебютна для української команди на євроарені. В той час як їх суперник — іменитий клуб з Греції, за який виступає українець Євген Шахов.

Сам матч виявився багатий на моменти, однак реалізували команди тільки по одній своїй спробі. Спочатку Біленький вивів українську команду вперед, вдало зігравши при розіграші штрафного.

Та вже за 10 хвилин гості відповіли своїм голом-красенем. Його автор — Енріке. Тож загальний підсумок матчу 1:1.

В той час як «Олімпік» виступав в Україні, «Олександрія» відправилася до Румунії на матч проти «Астри».

Попри усі намагання, голів в цьому матчі глядачі так і не побачили.

Єдине, що слід зазначити, що «Олександрія» закінчувала матч у меншості. На 78 хвилині Басов отримав другу жовту картку.

Матчі-відповіді обох команд заплановані на 3 серпня.