До чвертьфіналу Вімблдону Світоліна не пробилася…

У ⅛ фіналу Вімблдонського турніру українська тенісистка Еліна Світоліна зустрілася з Оленою Остапенко. Латвійка була сильнішою — 6:3, 7:6.

Цього сезону 20-річна Остапенко “ракетою” увірвалася  в еліту світового тенісу: несподівано перемігши на “Ролан Гаррос” у Парижі, Олена увійшла до топ-15 рейтингу WTA. Попри це, не виключено, що Світоліна трохи недооцінила молоду тенісистку з Латвії. Принаймні, у першому сеті повноправною господаркою 12-го корту була Остапенко. Другий сет, здавалося, також не обіцяв українці нічого доброго. Латвійка повела 5:2 і мала два матч-боли… Які Еліна героїчно відіграла! А потім не  лише зрівняла рахунок, а й вийшла вперед — 6:5.  На жаль, дотиснути Остапенко “на куражі” не вийшло, гра перейшла на тай-брейк. А там за впертої і рівної боротьби пощастило тенісистці з Латвії — 8:6.

 Попри поразку в ⅛ фіналу, цей Вімблдон Еліна може записати собі в актив. Раніше вона ніколи не доходила  на цьому престижному турнірі навіть до третього кола, тож певну суму очок до свого рейтингу Світоліна після цьогорічного Вімблдону додасть.

Нагадаємо, на стадії 1/16 фіналу припинила боротьбу на турнірі інша українська тенісистка, Леся Цуренко. В 1/16 фіналу їй протистояла словачка Магдалена Рибарікова, яка досить несподівано перемогла чешку Кароліну Плішкову, “сіяну” третьою. Чинити гідний опір Рибаріковій, яка зазвичай дуже сильно виступає на траві, Цуренко не змогла — 1:6, 2:6.