Вбивство випускниці на Тернопільщині: викрилося «темне минуле» головного підозрюваного

Шістнадцятирічний підліток, якого підозрюють у вбивстві 17-річної випускниці із села Вишнівець Тернопільської області, вже мав кримінальне минуле.

Про це повідомляє «Тернопільська липа».

Зокрема, деякі селяни описують підлітка як агресивного й жорстокого. Все тому, що він нібито не раз потрапляв у поле зору поліції через знущання над тваринами.

Жертвами підлітка ставали собаки й коти, розправу над якими він знімав на мобільний телефон й згодом поширював у мережі.

Також відомо, що він вживає алкоголь з 13 років.

Окрім цього, повідомляється, що сім’я головного підозрюваного вже змінила двох адвокатів і тепер участь у процесі бере захисник, який також представляє інтереси затриманого в іншому кримінальному провадженні, а саме у крадіжці автомобіля.

Як повідомляв «Обозреватель», у вбивстві 17-річної Ірини Мукоїди із села Вишнівець Тернопільської області односельці запідозрили місцевих мажорів.

З вимогою провести відкрите розслідування вбивства 17-річної випускниці Ірини Мукоїди жителі села Вишнівець Тернопільської області перекрили міжнародну трасу М-19 «Доманове — Ковель — Чернівці — Тереблече — державний кордон із Румунією».

Після того, як поліція назвала вбивцю 17-річної випускниці, мати Ірини піддала сумніву це рішення.

Згодом жителі села попросили відсторонити представників тернопільської поліції від розслідування вбивства Ірини.