Україна зірвала план росіян повернутися до ПАРЄ

Українська делегація виявила та зірвала план делегації Росії, який передбачав повернення до ПАРЄ.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав очільник підкомітету Парламентської асамблеї Ради Європи з боротьби проти тероризму Георгій Логвинський.

«Russia goodbye! по-сербськи. Зірвався черговий план Росії по зняттю санкцій через діалог і маніпуляцію. Сьогоднішні слухання Юридичного комітету ПАРЄ за участю депутатів Росії скасовані. Їх запросила сербський друг — доповідач по NGO для обміну думками. Це — частина загального плану повернення росіян до ПАРЄ», — пояснив він.

Логвинський розповів, що українська делегація в результаті цього висунула умову, що росіяни зможуть взяти участь у слуханнях, якщо вони раніше не голосували за анексію Криму, не перебувають під санкціями ЄС і не порушували права людини. Це рішення України підтримали голосуванням у комітеті.

«Через це гості не приїхали і засідання, або правильно сказати „російська маніпуляція,“ зірвалася. P.S: Спеціально з цієї нагоди для Вас звучить пісня „Підманула підвела“ на сербській мові. Яка і звучала вчора ввечері для членів Юридичного комітету», — підсумував Логвинський.

Джерело: espreso.tv