Пасажиропотік з окупованим Кримом зменшився

Російські ЗМІ з посиланням на Кримських прикордонників повідомляють про збільшення пасажиропотоку на півострів, водночас у Держприкордонслужбі кажуть, що в цілому кількість людей зменшилась.

Так прес-служба Прикордонуправління ФСБ в окупованому Криму повідомила, що «разом із збільшенням пасажиропотоком з України в Крим зростає і кількість недійсних документів, які представляють громадяни суміжної дерзжави».

У свою чергу начальник відділу з питань взаємодії із засобами масової інформації Андрій Демченко повідомив «Українській правді», що  порівняно з минулим роком кількість людей, які перетинають адмінмежу зменшилась.

«Статистика за травень з початку місяця свідчить, з 1 по 18 травня кількість громадян, що перетнули адмінмежу становить 108 тисяч осіб, а кількість транспортних засобів – 19. У минулому році за такий самий період це було 118 тисяч осіб і 22 тисячі транспорту, тобто є зменшення в порівнянні з минулим роком», — сказав він.

Відповідаючи на питання щодо «недійсних документів», Демченко зазначив: «Швидше за все, це стосується громадян, які їдуть з Криму, бо повернень людей ми не фіксуємо».

Джерело: УП