«Укрзалізниця» звинувачує МІУ в зволіканні з корпоратизацією

Корпоратизація «Укрзалізниці» затримується через бездіяльність Міністерства інфраструктури, яке зволікає з передачею товариству акцій ПрАТ «КЕЗ Транссигнал».

Про це повідомляє прес-служба компанії.

"Більш ніж за рік господарської діяльності ПАТ «Укрзалізниця» Міністерство інфраструктури не передало товариству акції Транссигналу, хоча постанова КМУ № 200 «Про утворення публічного акціонерного товариства „Українська залізниця“ вимагає цього», — йдеться у повідомленні.

«Це єдине із семи приватних акціонерних товариств-заводів, що визначені постановою, акції якого не передані Укрзалізниці. Товариство неодноразово зверталося до міністерства з проханням здійснити передачу акцій заводу, однак ця справа не просувається», — повідомляє прес-служба.

У компанії наголосили, що наразі єдиним акціонером і засновником ПрАТ «КЕЗ Транссигнал» є держава в особі Мінінфраструктури.

"Через невідповідність між розміром статутного капіталу «Транссигналу» та сумою випуску акцій цього заводу, розривом у майже 1,5 млн гривень, його акції депозитарна установа не приймає до зарахування в цінних паперах ПАТ «Укрзалізниця», — йдеться у прес-релізі.

«Мінінфраструктури має всі повноваження усунути цей розрив та передати акції заводу Укрзалізниці, що є умовою для випуску її акцій», — наголосили у компанії.

У четвер прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що не задоволений темпами корпоратизації «Укрзалізниці» за останній рік.

Джерело: УП