На Оболоні в Києві стався масштабний прорив теплотраси

Дорогу на Героїв Сталінграда перекрили, багато будинків залишилися без гарячої води.

У Києві на перетині проспекту Героїв Сталінграда та Маршала Тимошенка стався прорив теплотраси. Про це повідомляє Еспресо.

Зазначається, що внаслідок цього на проїжджій частині утворився котлован розміром приблизно 6 на 6 метрів, заповнений гарячою водою. Згодом котлован почав розширюватися.

В результаті провалу проїжджої частини було повністю перекрито рух на ділянці від площі Михайла Загороднього до вулиці Прирічної. Поліцейські спрямовують автомобілістів в об'їзд.

«Не менше 25 будинків залишилися без води. Дорогу повністю перекрили в обидві сторони. Трубам більше 35 років, хоча за регламентом їх треба було міняти років 10 тому», — йдеться в повідомленні «Київ Оперативний». За інформацією спільноти, служби «прогнозують завершити роботи до завтрашнього вечора».

Прес-служба КМДА передає, що через аварію змінили маршрут тролейбуси № 24 та № 34 на вул. Героїв Сталінграда, 35 — вул. Маршала Тимошенка в обидва напрямки руху.

Роботу тролейбусів маршруту № 24 організували від вул. Свободи — вул. Маршала Тимошенка (за власною схемою руху) — вул. Зої Гайдай — вул. Героїв Дніпра — вул. Героїв Сталінграда — вул. Північна і в зворотному напрямку. Тролейбуси маршруту № 34 курсують: станції метро «Петрівка» — «Мінська».

Джерело: espreso.tv