Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Українські спортсмени здобули два "золота" на чемпіонаті Європи із дзюдо

• 21.04.2017, 08:10
  • 980

Дар'я Білодід перемогла у ваговій категорії до 48 кг, не програвши жодної сутички на турнірі, а Георгій Зантарая у здобув перемогу у ваговій категорії до 66 кг.

Українські спортсмени завоювали два золота в перший день чемпіонату Європи з дзюдо, що проходить у Варшаві, передає УТ.

16-річна дзюдоїстка Дар'я Білодід перемогла у ваговій категорії до 48 кг, не програвши жодної сутички на турнірі. На шляху до фіналу вона здолала росіянку Марію Персидську, сербку Міліцу Ніколіч та угорку Єву Черновецкі. У фіналі Білодід перемогла росіянку Ірину Долгову.

Золоту медаль також завоював 29-річний Георгій Зантарая у ваговій категорії до 66 кг. На шляху до фіналу він переміг поляка Петра Вавржичека, італійця Маттео Мадвеса, білоруса Дмитра Мінькова і словака Матея Поляка. У фіналі Зантарая переміг словенця Адріана Ґомбоча.

Зазначимо, що Зантарая удруге в кар'єрі виграв чемпіонат Європи. Вперше на континентальній першості він переміг у 2009 році у ваговій категорії до 60 кг.

Ще одна українка Марія Черняк у ваговій категорії до 48 кг поступилася у бронзовій сутичці Єві Черновецкі.