Передплата 2024 «Добре здоров’я»

«Ювентус» вибив «Барселону» з розіграшу Ліги чемпіонів

• 20.04.2017, 08:37
  • 829

У другому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів каталонська «Барселона» зіграла внічию з туринським «Ювентусом» і покинула турнір.

Суперники провели дуже насичений поєдинок - італійці завдяки відмінній обороні зуміли втримати зіркову атаку «Барселони». У свою чергу, каталонці не забили на рідному «Камп Ноу» і матч завершився нічиєю 0:0.

У першому матчі чвертьфіналу перемогу святкував «Ювентус» - 3:0. Таким чином у півфінал Ліги чемпіонів вийшов італійський клуб.

У паралельному матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів «Монако» обіграв дортмундську «Боруссію» з рахунком 3:1 (перший матч - 3:2). Відповідно, у півфінал вийшла команда французького чемпіонату.

За результатами усіх чвертьфіналів поточного розіграшу Ліги чемпіонів у півфіналі змагань зіграють такі команди: «Реал», «Атлетіко», «Ювентус» і «Монако».