Українка стала кращим снайпером біатлонного сезону

• 21.03.2017, 10:28
  • 972

Українка Ірина Варвинець стала кращим снайпером минулого біатлонного сезону, показавши найвищий відсоток влучень серед всіх учасників змагань в системі Кубка і чемпіонату світу.

Варвинець допустила лише 24 промахи у 293 пострілах (91,8% точності), повідомляє Biathlon.com.ua.

Найякіснішу стрільбу українка демонструвала в естафетних гонках - тільки три промахи з 73 пострілів.

Крім того, Варвінець в цьому сезоні пробігла тільки 16 штрафних кіл без урахування виступів в індивідуальних гонках.

Другим за показником точності стрільби став шестиразовий володар Кубка світу і тріумфатор поточного сезону француз Мартен Фуркад - 90,7%.

Зазначимо, що набагато більше проблем було у Варвинець з ходом в цьому сезоні, через що в загальному заліку Кубка світу вона посіла лише 40-е місце.