У пансіонаті з переселенцями в Пущі-Водиці виник конфлікт зі стріляниною

У пансіонаті «Джерело» в Пущі-Водиці, де проживає близько 170 переселенців з Криму і Донбасу, стався конфлікт зі стріляниною.

Про це повідомила мешканка пансіонату Віра, інформацію підтвердили у поліції Києва.

За словами мешканки на територію пансіонату за адресою Курортна, 4 «був напад від людей, які сказали, що вони будівельники і будуть тут робити ремонт».

«Вони сказали, що будуть заходити всередину і викидати всіх, хто не встиг вийти, щоб зробити ремонт», — сказала вона.

Потім, за її словами ці люди «взяли кувалди і почали вибивати вікна в приміщенні».

«Вони хотіли зайти всередину, жінки заступили їм вхід. Одну жінку вони відкинули, їй стало погано, стався серцевий напад. Її вдалося відкачати», — сказала Віра.

«Вони також розбили щитову і видерли дроти і відрубили електрику у половині Пущі. У нас тут проживає підрозділ „Айдар“. Вони стали на захист. Один з них – військовий журналіст. У нього є дозвіл на якусь зброю. Він почав стріляли вгору і почали тікати», — розповіла вона.

Водночас прес-секретар поліції Києва Оксана Блищик в коментарі «Українській правді» повідомила, що слідчо-оперативна група перебуває на місці конфлікту.

«З'ясувалося, що конфлікт був між людьми, які там проживають і представниками одного із співвласників цього пансіонати. При цьому під час конфлікту один із чоловіків зробив постріл з мисливської рушниці. Ми встановили, що зброя зареєстрована в нього в законному порядку», — розповіла вона.

За її словами, на місці працює слідчо-оперативна група, відкрите кримінальне провадження за статтею «хуліганство», проте інформації про затриманих немає

Джерело: Українська правда