Шкіряк ініціює заборону «Вконтакте» та «Одноклассников» в Україні

Радник глави МВС Зорян Шкіряк пропонує ввести заборону в Україні на російські соціальні мережі «Вконтакте» та «Одноклассники».

Про це він заявив на брифінгу в управлінні Національної поліції Києва, передає УП.

За словами Шкіряка, 2017 рік має стати роком захисту інформаційного простору України від впливу російської пропаганди. «І одним з перших рішень (в цьому році — УП) має стати блокування російських соціальних мереж „Вконтакте“ та „Одноклассники“, які сьогодні повністю підконтрольні і керуються російськими спецслужбами», — сказав радник міністра.

Він висловив сподівання, що Міністерство освіти також долучиться до цього процесу і через вчителів у школах буде пояснювати дітям шкідливість використання цих двох соцмереж.

«Ми бачимо, що вони („Вконтакте“ та „Одноклассники“ — УП) є основними виробниками антиукраїнського контенту, що розповсюджується в інтернеті», — зазначив Шкіряк.

За його словами, російські спецслужби створюють у соцмережах групи із «красномовними патріотичними назвами», які розповсюджують за вказівкою ФСБ заклики, направлені на підрив української державності.