Українські паралімпійці здобули 8 медалей чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону

• 12.02.2017, 18:12
  • 770

У другому дні змагань чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону у німецькому місті Фінстерау національна паралімпійська збірна України виборола 3 золоті, 3 срібні та 2 бронзові медалі, чим закріпила своє лідерство у турнірній таблиці.

Про це повідомляє прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України.

Як зазначається, у категорії «чоловіки стоячи» українець Ігор Рептюх здобув «золото», а його суперник по перегонам українець Вовчинський — «бронзу».

У цій же категорії у жінок Людмила Ляшенко стала чемпіонкою світу, Олександра Кононова виборола срібну нагороду, Ірина Буй — бронзову.

У категорії «чоловіки сидячи» першим став Максим Яровий, який переміг своїх суперників з США та Норвегії.

У чоловіків та жінок з порушеннями зору — по одній срібній нагороді в Уткіна Юрія та Шишкової Оксани.

За підсумками двох днів змагань збірна України має 17 медалей, з яких 6 золотих, 7 срібних та 4 бронзові.