Заочний суд над Януковичем завис

Печерський райсуд оголосив перерву на невизначений термін у розгляді клопотання слідчого військової прокуратури про заочне досудове розслідування щодо колишнього президента Віктора Януковича.

Таке рішення в середу винесла слідчий суддя Христина Тарасюк на клопотання адвоката Віталія Сердюка.

Януковича підозрюють у державній зраді.

«Задовольнити клопотання захисника щодо визначення підсудності з кримінального провадження… Оголосити перерву в засіданні суду на невизначений термін», — сказала вона.

За словами Сердюка, зараз клопотання щодо визначення підсудності розгляду справи Януковича перебуває в Апеляційному суді Києва, де його мають розглянути найближчим часом.

Раніше адвокат екс-президента заявляв про відвід прокурорам, натомість суд відмовив у його задоволенні.

Сьогодні генпрокурор Юрій Луценко заявив журналістам: справа про держзраду Януковича буде в суді не пізніше лютого 2017-го.

«Я не маю права жодним чином впливати на суд. Сподіваюся, що суд прийме єдино можливе законне рішення — згідно з чинним законодавством дозволить процедуру спеціального, простіше кажучи, заочного засудження», — сказав генпрокурор.

За його словами, розслідування наближається до завершення.

«Щойно отримаємо рішення Печерського суду, матимемо можливість закрити слідство, надати стороні захисту матеріали для ознайомлення і не пізніше початку лютого розпочати судовий процес», — прогнозує Луценко.

Джерело: «Укрінформ»