Доля матчу "Дніпро" - "Шахтар" вирішилася за 3 хвилини

• 28.11.2016, 09:02
  • 1 054

У центральному матчі 16-го туру чемпіонату України "Шахтар" на виїзді обіграв "Дніпро", повідомляє "Сегодня".

Дублем у матчі відзначився півзахисник "гірників" Віктор Коваленко. Обидва голи були забиті ще в першому таймі, на 36-й і 39-й хвилинах. За рахунку 0:0 Марлос не зумів переграти Луніна з 11-метрової позначки.

Після перерви "Дніпро" активізував свою гру в атаці, але хоча б скоротити відставання в рахунку команда Дмитра Михайленка не змогла.

"Дніпро" - "Шахтар" - 0:2

Голи: Коваленко (36, 39)

"Дніпро": Лунін, Сваток, Адамюк, Влад, Ротань (Чеберко, 68), Кравченко, Політило, Лучкевич (Піко, 77), Кожушко (Довбік, 66), Луньов, Лопиренок.

"Шахтар": Пятов, Ісмаїлі, Кучер, Бутко, Ракицький (Ордець, 90), Марлос, Степаненко, Коваленко (Борячук, 80), Фред, Тайсон, Едуардо (Дентіньо, 69).