Збірна України з гандболу перемогла Ісландію

• 06.11.2016, 17:27
  • 1 365

У Сумах завершився матч відбіркового турніру чемпіонату Європи-2018 з гандболу серед чоловічих команд. Збірна України обіграла команду Ісландії з рахунком 27:25.

Ісландці, які є постійними учасниками чемпіонатів світу та Європи, вважалися фаворитами відбіркової групи 4 європейської першості. Українська команда зуміла на рівних зіграти з суперником у першому таймі - 13:13.

Після перерви українці практично весь час вели в рахунку і домоглися перемоги з різницею в 2 голи.

Найрезультативнішим гравцем у складі переможців став В'ячеслав Садовий, який забив 5 голів.

В іншому матчі 2-го туру в нашій групі збірна Чехії обіграла команду Македонії з рахунком 35:28.

На рахунку всіх 4-х команд по 2 очка. За різницею м'ячів у українців "-4" і останнє місце в групі. У Чехії - "+6", Ісландії та Македонії - "-1".

Матчі 3-4 турів відбору Євро-2018 відбудуться у травні 2017 року.

Джерело: УНІАН