Передплата 2024 «Добрий господар»

"Динамо" та "Бешикташ" зіграли внічию у Лізі чемпіонів

• 29.09.2016, 08:03
  • 831

У другому турі групового раунду Ліги чемпіонів київське "Динамо" зіграло у Стамбулі внічию з турецьким "Бешикташем".

Ліга чемпіонів. Груповий раунд, 2-й тур. Група В.

"Бешикташ" — "Динамо" 1:1

Голи: Куарежма, 29 — Циганков, 65.

"Бешикташ": Фабрі - Бек, Марсело, Тошич, Еркін - Арслан (Інлер, 77), Хатчінсон - Куарежма, Таліска, Адріано (Тосун, 68) - Абубакар (Фрай, 85).

"Динамо": Рудько - Морозюк, Хачеріді, Віда, Антунеш - Рибалка - Ярмоленко, Гармаш, Буяльський (Корзун, 22), Гонсалес (Циганков, 62) - Мораес (Гладкий, 78).

Попередження: Адріано, Арслан - Корзун, Гармаш, Віда.

"Бешикташ" вийшов вперед на 29-й хвилині, коли блискучим ударом зі штрафного у "дев'ятку" відзначився португалець Рікарду Куарежма.

"Динамо" зрівняло рахунок на 65-й хвилині — після подачі зі штрафного з правого флангу у виконанні Сергія Рибалки, м'яч у сітку в один дотик переправив Віктор Циганков, який вийшов на заміну, передає Еспресо.

У іншому матчі другого туру у групі В італійський "Наполі" переміг на ссвоєму полі португальську "Бенфіку" - 4:2.