Резонансне вбивство адвоката ГРУшника розкрито

Причини і мотиви вбивства адвоката російського ГРУшника Олександра Александрова Юрія Грабовського буде оприлюднено протягом тижня.

Про це в ефірі телеканалу «112» заявив головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

«Вбивство Грабовського мало досить зловісний відтінок, але нам вдалося розкрити це вбивство, і я думаю, що протягом тижня ми відкрито, публічно, з максимальним наданням відео- чи фотоматеріалів дамо загальну, закінчену картину того, що сталося — причин, умов і найголовніше — мотивів вбивства Грабовського», — заявив Матіос.

Як відомо, 9 березня Голосіївський районний суд Києва через неявку адвоката Грабовського переніс на 15 березня розгляд справи військовослужбовців Головного розвідувального управління Генерального штабу Збройних сил РФ Євгенія Єрофеєва й Олександра Александрова.

10 березня поліція почала розшук Юрія Грабовського в Одесі.  За даними поліції, адвокат перебував на території санаторію «Аркадія» в Одесі.

Шевченківський відділ поліції Приморського району Одеси відкрив кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство)Кримінального кодексу.

Сам Грабовський у соцмережах повідомив, що покинув Україну, побоюючись за свою безпеку.

20 березня Матіос заявив, що підозрюваний в організації зникнення Юрія Грабовського — адвоката спецназівця ГРУ РФ Олександра Александрова — затриманий і заарештований, ведеться слідство.