Мадридський «Реал» став другим фіналістом Ліги чемпіонів

• 05.05.2016, 14:15
  • 991

У Мадриді відбувся матч 1/2 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому «Реал» приймав «Манчестер Сіті» і виграв з рахунком 1:0.

Матч у Мадриді пройшов з перевагою іспанської команди, яка грала першим номером і постійно атакувала. Єдиний гол в цьому матчі господарі поля забили на 20-й хвилині. Карвахал віддав передачу у штрафний майданчик «городян» на хід Бейлу і валлієць з гострого кута влучно пробив у дальній верхній кут воріт гостей під перекладину. При цьому м'яч по дорозі в ворота зачепив ногу Фернандо, на якого зарахували автогол.

Пізніше «Реал» продовжував тиснути на ворота суперника, в той час як гості обмежувалися контратаками. Найбільш небезпечним виявився штрафний у виконанні де Брюйне з гострого кута, проте удар бельгійця виявився неточним. Також небезпечним був удар Агуерро з дальньої дистанції на 89-й хвилині, коли м'яч пролетів над поперечиною.

Таким чином, «Реал» виграв за сумою двох матчів (попередня гра закінчилась нічиєю 0:0) з рахунком 1:0.

У фіналі «Реал» зіграє з іншим мадридським клубом «Атлетіко», який 3 травняобіграв по сумі двох матчів мюнхенську «Баварію».

Джерело: Zaxid.net