Шахтар — Реал (3:4)

• 26.11.2015, 09:08
  • 619

Гірники забили три голи в останні 15 хвилин гри.

У Львові вчора відбувся матч 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому донецький "Шахтар" приймав іспанський "Реал" з Мадрида і програв з рахунком 3:4.

Дубль у цьому матчі на рахунку лідера мадридської команди Кріштіану Роналду, передає УНІАН.

Матч переважно проходив з перевагою гостей, які досить легко створили собі перевагу в 4 голи. Команди діяли в повільному темпі, але це не завадило Роналду забити гол у першому таймі, а потім йому ж зробити дубль у другому і дозволити відзначитися партнерам по команді з його гольових передач - Модрічу і Корвахалю.

І тільки після цього "Шахтар" зумів перехопити ініціативу і довести інтгригу у матчі до найвищої точки. Все почалося з пенальті на 77-й хвилині, який заробив Тайсон, а реалізував Тейшейра. На 83-й хвилині Дентіньо забив гол після розіграшу кутового, а на 89-й хвилині Тейшейра ударом низом вразив ворота суперника у третій раз.

У доданий арбітром час гірники продовжували атакувати, але суперник все ж зумів утримати перемогу.