"Динамо" обіграло "Порту" в матчі Ліги чемпіонів

• 25.11.2015, 09:04
  • 738

У Порту завершився матч 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому "Порту" приймав київське "Динамо" і програв з рахунком 0:2.

Португальці, які вважалися явними фаворитами гри, лише на початку матчу доводили свій статус постійним тиском на ворота суперника. Однак, ближче до середини першого тайму гості перехопили ініціативу і почали створювати момент за моментом. А на 35-й хвилині португальці порушили правила, збив у своєму штрафному майданчику Рибалку, і суддя призначив пенальті. 11-метровий чітко реалізував Андрій Ярмоленко, який переграв воротаря суперників Ікера Касільяса.

Другий тайм почався з потужних атак господарів поля, але вони ніяк не могли вивести своїх нападників на хороший завершальний удар. Оборона "Динамо" діяла чітко і злагоджено. А на 64-й хвилині гол забив Дерліс Гонсалес, якому вдався прохід по центру поля і акцентований удар. В цьому епізоді не обійшлося без помилки Касільяса, від рук якого м'яч і влетів у ворота.

Джерело: УНІАН,