Передплата 2024 «Добре здоров’я»

"Шахтар" обіграв у Львові "Металург"

• 29.08.2015, 08:36
  • 715

Футболісти донецького "Шахтаря" здобули четверту перемогу у чемпіонаті України серед команд Прем'єр-ліги і повернулися на другу сходинку турнірної таблиці.

У стартовому матчі 6-го туру команда Мірчі Луческу завдала поразки запорізькому "Металургу" з рахунком 2:0, повідомляє Укрінформ.

Автором голів на "Арені Львів" став Алекс Тейшейра, який на 64-й хвилині забив з пенальті, а на 90-й реалізував вихід віч-на-віч з Максимом Старцевим.

Підсумок зустрічі міг бути іншим. За 5 хвилин до фінального свистка червону картку отримав капітан "гірників" Даріо Срна, заробивши у свої ворота 11-метровий удар. Однак постріл з "точки" Віталія Лисицького парирував дублер Андрія П'ятова - Богдан Сарнавський.

Відразу ще одну червону картку 26-річний арбітр зустрічі Микола Балакін з Київщини показав півзахиснику "металургів" Нурудіну Орелесі.

Суботню програму туру продовжать поєдинки "Говерла" (Ужгород) - "Сталь" (Дніпродзержинськ), "Волинь" (Луцьк) - "Олімпік" (Донецьк) та "Ворскла" (Полтава) - "Металіст" (Харків).

Заключні матчі туру відбудуться у неділю: "Олександрія" - "Чорноморець" (Одеса), "Дніпро" (Дніпропетровськ) - "Карпати" (Львів) та "Зоря" (Луганськ) - "Динамо" (Київ).

***

Турнірне становище: "Динамо" - 15 очок (після 5 ігор), "Шахтар" - 13 (6), "Зоря" - 10 (5), "Карпати" - 9 (5), "Дніпро" - 8 (5), "Волинь" - 8 (5), "Металіст" - 7 (5), "Сталь" - 6 (5), "Ворскла" - 5 (5), "Говерла" - 4 (5), "Олександрія" - 4 (5), "Олімпік" - 4 (5), "Металург" - 2 (6), "Чорноморець" - 1 (5).