МЗС пропонує приєднатися до акції на підтримку Сенцова

МЗС України запрошує всіх бажаючих приєднатися до акції на підтримку незаконно засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова, яка приурочена до його дня народження 13 липня.

Про це йдеться в заяві МЗС.

«Щоб підтримати його моральний дух, Міністерство закордонних справ України запрошує Вас приєднатися до кампанії #FreeSentsov, прийти до будівлі МЗС (Михайлівська пл.,1) і зробити власне фото із встановленою інсталяцією на честь Олега Сенцова. Опублікувавши фото в соціальних мережах, використовуючи хештег #FreeSentsov, ми всі разом ще раз нагадаємо, що пам'ятаємо і боремося за його звільнення», — йдеться в повідомленні.

Інсталяція являє собою режисерське крісло.

«Вона постійно розміщена на 6 поверсі МЗС і кожна іноземна делегація, яка приїжджає до міністерства, бачить її, і обов'язково дізнається про Олега Сенцова», — зазначили у відомстві.

Порошенко подарував книгу Олегу Сенцову

У День народження українського режисера Олега Сенцова, якого Росія незаконно утримує за гратами, президент Петро Порошенко передав йому книгу.

Про це Порошенко написав у своєму твіттері.

«Сьогодні день народження Олега Сенцова. Через наших дипломатів передав Олегові „Спогади“ Андрія Сахарова», — написав Порошенко.

«Дорогий Олеже, Україна разом з усім світом продовжить боротися за Вашу свободу», — додав він.

На форзаці книги Порошенко також написав невеликого листа Сенцову: «Ми, як і ви не перестаємо боротися за справедливість і правду. Я твердо переконаний, що Ваша незламна воля і терпіння будуть винагородженні. За Вас вся України і весь вільний світ».