Замість бородатої Кончіти — Славко з косою і на підборах…

Попри чутки про «відмову» від «Євробачення», українська група O.Torvald готується до конкурсу.

Кончіта Вурст (справа) підтримала напередодні «Євробачення» учасника від Чорногорії.
Кончіта Вурст (справа) підтримала напередодні «Євробачення» учасника від Чорногорії.

Підготовка до пісенного конкурсу “Євробачення-2017” у Києві за три з гаком тижні до старту йде за графіком. У Міжнародному виставковому центрі монтують сцену і місця для глядачів. “Євробачення” обіцяє стати рекордним за кількістю сценічного обладнання.

Багато галасу наробив “поєдинок” між стороною, яка приймає, — Україною, і Росією, яка “відкомандирувала” на конкурс співачку-візочницю Юлію Самойлову. Служба безпеки України заборонила Самойловій в’їзд на нашу територію на три роки — через незаконний перетин кордону України (Самойлова літала з Росії в окупований Крим). Росія пішла “ва-банк”: російська телекомпанія «Первый канал» заявила, що не буде транслювати конкурс, який відбудеться у травні цього року.

“Це перший випадок, коли приймаюча сторона заборонила в’їзд учаснику з іншої держави, і дехто звинуватив Україну в тому, що вона політизує конкурс”, — написала британська газета The Guardian. Натомість інші видання вважають, що рішення відправити на конкурс Самойлову є політичним кроком з боку Росії, який примушує Україну зробити вибір — або виконувати свої закони, або заспокоювати організаторів і учасників “Євробачення”. Росія обіцяла не вибирати учасника, який міг би  викликати суперечки. Але  в ніч перед закінченням терміну заявок Росія запропонувала саме Самойлову…

У попередні роки конфлікти між Азербайджаном та Вірменінєю, а потім між Росією та Грузією проникли і на сцену “Євробачення”.  2009 року, коли Москва приймала “Євробачення” (через рік після російсько-грузинської війни), Грузія відкликала свою учасницю — після того, як організатори вимагали, щоб вона змінила  текст і назву своєї пісні. Росіяни вважали явним висловлюванням критики на адресу російського президента Володимира Путіна… А Вірменія вирішила не брати участі у конкурсі, коли його проводили в Азербайджані, через територіальну суперечку між двома державами.

Нещодавно з’явилися чутки про те, що українська група  O.Torvald начебто… відмовилася від участі в “Євробаченні-2017”. Мовляв,   вагітна дружина одного з вокалістів має народити саме у час проведення конкурсу…  Лідер групи Женя Галич спростував інформацію жовтої преси. “Ми готуємося, створюємо номер, костюми, багато репетируємо”, — сказав Галич.

Утім, одному з учасників “Євробачення-2017” організатори все ж таки дозволили порушити правила конкурсу.  Португалець Салвадор Собралу з дозволу організаторів пропустить репетиції півфіналу, а також не братиме участі у прес-конференціях. Причина такого рішення — важка хвороба артиста. 27-річний Салвадор має ваду серця і перебуває під наглядом лікарів.

 Після Кончіти Вурст співакам на “Євробаченні” буде важко здивувати глядачів. Якщо це комусь і вдасться, то, найімовірніше, артисту з Чорногорії Славку Калезічу.  Виконавець з косою на виголеній маківці і пристебнутими крилами  танцює на підборах в облягаючому одязі…

У Києві на час проведення конкурсу буде посилено заходи безпеки. Зокрема, заборонили продаж алкоголю у скляній тарі навколо головної сцени і у євромістечку. У дні проведення конкурсу працюватимуть 11 тисяч відеокамер та “поліція діалогу”.   Також активізується робота “жриць кохання”…