Бузиновий еліксир молодості

Кущі бузини квітнуть лише 10-12  днів…

Єпископ-помічник Львівської архієпархії, монах-редемпторист Володимир Груца  на своїй сторінці у «Фейсбуку» поділився рецептом нектару з бузини, який варять у монастирях Німеччини, Австрії, а тепер – і України. Рекомендує не проґавити періоду цвітіння бузини і встигнути наварити корисного сиропу, який взимку зігріє душу і тіло.

Отже, складники: 10 л води, 40−50 китиць цвіту бузини, 1 апельсин, 2 лимони, 70 грамів лимонної кислоти, 3 кг цукру.

Воду закип’ятити і охолодити, потім дати до води квіти бузини, лимонну кислоту, порізані лимони й апельсин. Настояти упродовж дванадцяти годин. Тоді додати один кілограм цукру і ще раз настоя­ти упродовж дванадцяти годин.

Процідити, додати два кілограми цукру, добре підігріти, але не доводити до кипіння, розлити у стерилізовані банки і закрутити. Готовий сироп розводити у довільних пропорціях з водою.

Кореспондент «Високого Замку» запитала у відомого дієтолога Оксани Скиталінської, чим корисна бузина і власне цей напій.

— Бузина корисна для усіх, але за умови правильного приготування. Щодо цього сиропу, то я не є прихильницею цукру, — розповідає Оксана Скиталінська. – Я би рекомендувала 1−2 чайні ложки цього сиропу на горнятко чаю. Цей напій є енерготоніком і омолоджувальним засобом, оскільки речовини, які містяться у бузині та цитрусових, мають геропротекторні властивості, тобто сповільнюють процеси старіння і мають протизапальний вплив.

Бузина позитивно впливає на роботу печінки: сприяє її оздоровленню, покращує утворення і виділення жовчі, корисна при хронічних запаленнях жовчного міхура. Має легку сечогінну дію, тому корисна для людей, які мають набряки, хвороби судин (варикозна хвороба, тромбофлебіти), гіпертонію. Особливо рекомендована бузина при гострих та хронічних захворюваннях органів дихання, бо полегшує виділення мокроти. Її рекомендують вживати після запалень бронхів та легень.

Ідеальний бузиновий напій – з використанням свіжих квіток бузини, але без кип’ятіння. Квіти промити, залити гарячою водою (некип’яченою) та дати настоятися. Можна додати меду (одну чайну ложку на склянку води) та соку лимона. Підходить і сушена, але сушити потрібно лише ті квіти, які зібрані у чистих місцях, подалі від доріг. Сушити слід у темному і добре провітрюваному приміщенні.

Бузину можна давати дітям, але з розрахунку 1 чайна ложка подрібнених квіток на склянку води.

Вживати бузину можна щодня, але ліпше використати сезон цвітіння, тобто пити її свіжозапареною упродовж 10−12 днів, а потім у зимовий період пити можна як тонізуючий напій чи як ліки від застуди.