Блоги → Усі колумністи

Ірина Козак

Ірина Козак

У Конотопі своїх відьом вистачає...

23 квітня вранці наші прикордонники зняли з поїзда у Конотопі Лоліту Мілявську.

Як я електронну декларацію заповнювала

В Україні триває так звана друга хвиля електронного декларування. Тепер свої статки мають показати 700−800 тисяч службовців і посадовців. Серед них працівники органів влади, місцевого самоврядування, державних і комунальних установ. Сказати, що заповнення е-декларації — тихий жах, це не сказати нічого… Судіть самі.

Естонці свого часу перезимували. Тож і ми перезимуємо

Інформацію про збільшення комунальних тарифів українці сприйняли по-різному.

Без поразок перемог не буває...

Останні дні далися всій Україні дуже важко. Точилися страшні бої за Донецький аеропорт. Подумки всі ми молили Бога за наших воїнів та пили заспокійливе, слухаючи вечірні випуски новин. А інформація в них була суперечливою. Одні казали, що ДАП уже здали бойовикам. Інші вперто заявляли протилежне…

Не маємо право забути про Небесну Сотню...

Революції гідності цими днями виповнюється рік

Навіщо нам ще одна ПР?

Останнім часом з Партії регіонів почали масово виходити депутати. Деякі колишні «регіонали» почали формувати нові партії. Одна із них стала проектом екс-керівника президентської адміністрації Сергія Льовочкіна. І от нарешті з’явилася інформація про те, що Льовочкін придумав назву своїй партії — Партія розвитку.

Не впадати у відчай!

У неділю в Криму відбувся псевдореферендум. Довкола йдуть розмови про окупацію. Верховна Рада оголосила часткову мобілізацію.

“Одобрямс” у “найкращих” радянських традиціях...

Таке враження, що ми на війні...

Святошинський суд засудив «васильківських терористів» до шести років тюрми. Під Святошинським райвідділом міліції у Києві «Беркут» побив Юрія Луценка та ще кількох людей…

Мовчати і чекати сьогодні не можна

30 листопада стало точкою неповернення. Жорстокий розгін мирного зібрання молоді на Майдані породив нові майдани по всій країні.