Архів: 11.10.2017

Польські журналісти вже у 12 раз проводять акцію «Світло пам’яті» до Дня всіх святих

Кількість жертв лісових пожеж, що вирують на півночі американського штату Каліфорнії, збільшилася до 15 осіб.

У свято Покрови Пресвятої Богородиці, 14 жовтня, в Україні відзначають 75-ту річницю створення Української повстанської армії та День Українського козацтва і День захисника України.

26 жовтня, в приміщенні Першої Львівської Медіатеки, відбудеться V Всеукраїнський форум «Захоплені життям.

Президент Чехії Мілош Земан  на засіданні парламентської асамблеї Ради Європи озвучив “геніальне” рішення проблеми Криму.

Приймають спонтанні рішення і не замислюються, що треба відкладати гроші на потім. За це «відкриття» здобув... Нобелівську премію з економіки!

Дівчина пообіцяла секс в обмін на закон.

Молода сім’я Геряків з районного Миколаєва благає допомогти врятувати трирічну Діану від онкологічної хвороби ока.

 Заслужена артистка України Наталка Карпа та воїн АТО, радник міністра  МВС України з питань учасників АТО Євген Терехов, відсвяткували річницю подружнього життя.

Україна з початку року експортувала 11,7 млн тонн зерна.

Найсучасніше обладнання, яке допоможе діагностувати онкологічні захворювання на ранніх стадіях, придбали за допомогою Світового банку.

"Злодій в законі" Володимир Тюрін, якого Генеральна прокуратура України назвала замовником вбивства екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, міг отримати на це певний дозвіл з боку російських спецслужб.

Арт-директор нічного клубу «Малевич» Іван Попович пояснив, хто відповідає за зрив концерту.

У Житомирі провели перепоховання командира танкового екіпажу Артема Абрамовича, який загинув на Донбасі в 2014 році, в могилі якого були виявлені останки ще двох його побратимів, один з яких вважався зниклим без вісті.

За рахунок надходжень до спеціального фонду обласного бюджету коштів від перевиконання щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів, департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку облдержадміністрації сьогодні, 10 жовтня, перераховано для оплати виконаних робіт із ремонту автомобільних доріг загального користування 14,4 млн гривень.