Архів: 08.09.2017

У листопаді ЄБРР оголосить тендер на будівництво сміттєпереробного заводу на території Льова та рекультивацію сміттєзвалища у Грибовичах.

Жителі міста заборгували тепловикам ₴34 млн.

Швецька мережа магазинів меблів і товарів для дому IKEA розглядає можливість відкриття виробництва в Україні.

Станом на серпень цього року 115 громадян України арештовані та засуджені в Греції за обвинуваченням у перевезенні нелегальних мігрантів.

Російські спецслужби планували провести у Львові так звані збори матерів учасників АТО, під час яких піддати критиці державну політику на сході України.

Колишній голова Одеської обласної держадміністрації Міхеїл Саакашвілі 7 вересня зустрічався з олігархом Ігорем Коломойським.

Литва закликала керівництво Євросоюзу створити "військову Шенгенську зону", щоб оперативно перекидати війська з території Європи.

Представник України в Тристоронній контактній групі Леонід Кучма заявив, що формат введення миротворців на Донбас, який пропонує Росія, абсолютно не влаштовує Україну.

Військові навчання Білорусі та Росії "Захід-2017" пройдуть з 14 по 20 вересня, в них будуть задіяні 12,7 тисячі військових, 680 одиниць бойової техніки, близько 70 літаків і 10 кораблів.

2018 року на ЗНО з англійської, іспанської, німецької та французької мов вперше будуть тести двох рівнів складності: В1 і В2.

Парламент Каталонії в ніч на п’ятницю ухвалив закон, який регулює порядок виходу області зі складу Іспанії.

Представники ОРДЛО підтвердили наявність імені журналіста Станіслава Асєєва (Васіна) у списках на обмін.

ФБР не виявило будь-якого впливу Білого дому на розслідування про втручання Росії в президентські вибори 2016 року.

У кількох населених пунктах Луганської області зникло світло і вода через аварію на електромережі.