Архів: 31.08.2017

"Лідерами" опитування стали кліматична й демографічна загрози.

У Львові триває єдиний в Україні фестиваль арт-перформансу

У Чернігові рейдери спробували захопити швейну фабрику "Елегант", але наразилися на спротив колективу, який видворив з приміщення нового керівника і його охоронців.

Національне агентство по запобіганню корупції початок повну перевірку електронних декларацій народного депутата від "Народного фронту" Євгенія Дейдея за 2015 і 2016 роки.

Рада фінансової стабільності розглядає можливість узаконити криптовалюти в Україні. За три тижні може бути оприлюднена спільна позиція з цього питання НБУ, Мінфіну, НКЦПФР та інших регуляторів.

31 серпня в Україні відбулася прем’єра народного блокбастера «DZIDZIO Контрабас».

Необхідно «створити у світі позитивний месидж про Україну»,  вважає президент Світового конгресу українців Євген Чолій.

Солом'янський райсуд Києва переніс розгляд клопотання щодо стягнення з народного депутата Максима Полякова застави у дохід бюджету на 6 вересня на 15:00 у зв'язку з відсутністю захисників народного депутата на засіданні.

Колишній глава управління міліції Луганської області Володимир Гуславський дав свідчення як свідок у справі екс-глави фракції Партії регіонів

Вступ до ЄС і НАТО - набагато амбітніше завдання, ніж безвізовий режим. Але це аж ніяк не означає, що це завдання - не до виконання.

Візит міністра пов'язаний із розширенням британської навчальної програми «Орбітал»

На Львівщині в дорожньо-транспортну пригоду потрапив автомобіль Део ланос із журналістами телеканалу НТА.

Проїзд по першій українській платній дорозі, яка з'єднає Київ і Білу Церкву, буде коштувати близько дев'яти євроцентів (2,74 грн. - Ред.) за кілометр.

У Кримінальному кодексі України посилено покарання за незаконну вирубку дерев та чагарників у лісах

Росія має намір розвивати відносини з Францією, незважаючи на жорстке висловлювання президента республіки Еммануеля Макрона про відповідальність РФ.