Архів: 21.08.2017

Значне зниження споживання вугілля пов'язане з припиненням поставок товарів із зони АТО, зокрема, вугілля антрацитної групи.

Четверта "ракетка" світу українська тенісистка Еліна Світоліна зберегла свою позицію в оновленому 21-го серпня рейтингу WTA за підсумками четвертого турніру серії Premier 5.

Королівська комісія з питань реагування на сексуальне насильство над дітьми рекомендує усім штатам та територіям країни запровадити кримінальну відповідальність для священиків, які не повідомлять поліції почуту під час сповіді інформацію про злочини стосовно дітей.

У судах відбувається повний саботаж справ, переданих Національним антикорупційним бюро та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою.

У Трускавці відбувся Перший Всеукраїнський Дог-Фест.

У центрі Долинівки, незвично для Карпат, де не залишають справу на  половині дороги, бачимо бетонний фундамент, зарослий бур’янами, і уламки цегли від колишньої печі.

Україна офіційно може висунути лише один фільм.

Від початку 2017 року через пожежі загинули 1011 українців. Про це повідомила прес-служба Держслужби надзвичайних ситуацій.

Люблю місто Стрий. Воно має особливу атмосферу.

Кремль вирішив використовувати додаток для знайомств Mamba для підвищення явки на губернаторських виборах у Росії.

Депутат Верховної Ради України від Опозиційної блоку Василь Німченко задекларував майже півмільйона гривень додаткового доходу.

Низка високопоставлених чиновників Міністерства юстиції в травні-червні 2017 року одержали зарплати (включаючи винагороди) розмір яких значно перевищив мільйон гривень.

В ніч на 21 серпня у Київському військовому госпіталі помер контрактник з Львівської області.

Рішення країни долучитися до спільних військових навчань зі США та Південною Кореєю назвали "самогубством".

Мати українського активіста Володимира Балуха, засудженого в окупованому Криму за звинуваченням нібито в зберіганні боєприпасів і вибухових речовин, Наталя звернулася до президента Росії Володимира Путіна з відкритим листом.