Архів: 19.08.2017

Лідери передвиборчих перегонів у Німеччині - голови Християнсько-демократичного союзу Ангела Меркель і Соціал-демократичної партії Німеччини Мартін Шульц засудили спроби президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана впливати на думку німецьких виборців.

Мер Києва Віталій Кличко запрошує в столицю України представників журналу The Economist, які визначили Києву один з найнижчих рейтингів серед міст світу за комфортністю для проживання, з тим, аби вони побачили ситуацію на власні очі.

У Запоріжжі представили вертоліт "Надія" виробництва  АТ "Мотор Січ".

У Туреччині, за 60 кілометрів від Анталії, померла українська туристка, яка відпочивала разом із сином.

Китайська державна компанія CCЕC (China National Complete Engineering Corporation) і приватна компанія GCL (Golden Concord Holdings Limited) підписали протокол для реалізації проектів у сфері енергетики в Одеській, Миколаївській і Херсонській областях.

У 2017 планується відновити більше 2 тис. км доріг та понад 80 мостів.

Після 21 серпня високий рівень забруднення повітря у столиці піде на спад.

Посадовців запідозрили у зловживанні службоим становищем.

У Києві на території парку "Гідропарк" співробітники CБУ виявили схованку з великою кількістю боєприпасів.

Півтисячі неонацистів зібралися на марш у Берліні, присвячений одному з керівників Третього рейху, партійному заступнику Гітлера Рудольфу Гессу.

Банкам дозволили списувати безнадійні кредити без податкових наслідків.

Німеччина видає посвідки на проживання дедалі більшій кількості висококваліфікованих іноземців із країн, які не входять до Євросоюзу.

Крим ніколи не повернеться у склад України, його слід визнати частиною Росії.

Уповноважений ВР з прав людини Валерія Лутковська звертається до генпрокурора Юрія Луценка з проханням ініціювати досудове розслідування злочинів щодо переслідування осіб з використанням системи психіатрії, які могли відбуватися в часи СРСР на базі психіатричної лікарні м. Дніпро.

В ніч на 19 серпня в анексованому Криму на трасі "Грушівка - Судак" селевий потік зніс з дороги десятки автомобілів.