Архів: 01.08.2017

В Україні станом на перший квартал 2017 року середня зарплата чоловіків була на 1548 грн більшою, ніж у жінок; вона становила 7160 грн і 5612 грн відповідно.

Щодо Ігоря Гужви ведеться слідство за статтею про розголошення держтаємниці

Генеральна прокуратура України закрила справу проти нардепа від "Народного фронту", голови комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Сергія Пашинського за стрілянину під Києвом взимку 2016 року .

У Московському обласному суді фігуранти справи "банди ГТА" напали на конвоїрів і влаштували перестрілку, у результаті якої загинули троє людей.

Учора, 31 липня, Львівський апеляційний господарський суд залишив без змін рішення господарського суду Львівської області від 28 квітня поточного року.

Іспит на вільне володіння українською завалили 5% претендентів на посади держслужбовців.

Кримчанина Володимира Балуха, який вивісив над своїм будинком прапор України, хочуть посадити на 5 років. Про це в Facebook повідомляє "Кримська правозахисна група".

Держпідприємство "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" надавало авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" сумнівні знижки щодо сплати аеропортових зборів. Про це йдеться у відповіді Антимонопольного комітету (АМКУ) на запит ВВС Україна.

 

За підсумками 2016/2017 маркетингового року Україна встановила новий абсолютний рекорд з експорту зернових – 43,9 мільйона тон.

Затриманого підозрюють у зловживанні владою або службовим становищем.

Вони можуть знаходитись у військовій в'язниці.

Також є півсотні свідків і близько сотні відеоматеріалів.

Пекін заявляв, що вона буде використовуватися для миротворчих операцій в регіоні.

Через суперечку між майнерами Bitcoin, найвідоміша криптовалюта світу, сьогодні розділиться, поряд з Bitcoin з'явиться нова криптовалюта - Bitcoin Cash

Держпідприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» надавало авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» сумнівні знижки щодо сплати аеропортових зборів.