Архів: 15.07.2017

Державний візит Президента України Петра Порошенка до Грузії відбудеться 17 - 19 липня.

Віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко заявив, що зареєстрований у Раді законопроект щодо обмеження гастролей росіян передбачає відповідальність для організаторів концертів за його невиконання у вигляді штрафів від 160 тис. до 320 тис. грн.

Генсек нагадав, що відразу після спроби перевороту він рішуче засудив її і висловив солідарність з Туреччиною.

Готовність взяти на поруки висловили Нестор Шуфрич, Дмитро Добкін і Дмитро Свяіташ.

За необмежений доступ до заборонених російських ресурсів на інтернет-провайдерів будуть накладатися штрафи у розмірі 1% від доходу за минулий календарний рік.

Підтримувані урядом РФ хакери намагалися атакувати систему енергопостачання Ірландії і Північної Ірландії.

Український літак АН-74, зроблений у Харкові, відправиться у Казахстан.

У неділю, 16 липня, в Україні без опадів, на Прикарпатті, Закарпатті та Луганській області очікуються короткочасні дощі, місцями грози.

Під час інциденту були поранені три людини.

Наразі невідомо, чи висунули Васіну конкретні звинувачення у певному злочині.

Нардепа заарештували на 60 днів.

Представники Республіканської партії в нижній палаті американського Конгресу виступили з пропозицією об'єднати законопроекти із санкціями проти Росії та Північної Кореї, однак демократи не схвалюють такої ініціативи.

Мін'юст 25 липня опублікує наказ Мінагрополітики та Мінприроди, відповідно до якого розміри штрафів за нанесені браконьєрством збитки зростуть у 4 рази.

Після невдалого путчу в Туреччині рік тому притулку в Німеччині попросили тільки з початку цього року майже 3200 турецьких громадян.

У суботу, 15 липня, на одеському стадіоні "Чорноморець" відбудеться матч за Суперкубок України між футболістами донецького "Шахтаря" та київського "Динамо".