Архів: 11.07.2017

Водночас Юрій Левченко розповів, як має діяти Верховна Рада, аби нарешті розв'язати проблему.

В ЄС оприлюднили рішення про остаточну ратифікацію Радою ЄС Угоди про асоціацію Україна-ЄС

12 липня у більшості областей України оголошено штормове попередження. Вдень на заході, центрі та півдні пройдуть грози.

Плани України запровадити біометричний контроль для іноземців, які перетинають український кордон, не стосується жителів анексованого Криму.

На саміті Україна - Європейський Союз, що відбудеться 12 та 13 липня в Києві, головними будуть теми асоціації України з ЄС та безвізового режиму.

Новий французький уряд оголосив про скорочення державних витрат, щоб привести дефіцит до рівня, дозволенного в ЄС.

Старший син президента США Дональда Трампа опублікував електронну переписку про зустріч, на якій йому нібито пропонували конфіденційну інформацію про Гілларі Клінтон від російського громадянина.

71,5% українців не планують їхати до Європейського Союзу найближчим часом.

У Києві на стіні одного з будинків на вулиці Липківського, 8 з'явився новий яскравий мурал.

"Я вбачаю в цьому ознаки змови між президентом Порошенком та його кумом генеральним прокурором Луценком з метою захоплення влади, монополізації влади та узурпації", - заявив Ляшко.

Верховна Рада зняла недоторканість із народного депутата від групи "Воля народу" Олеся Довгого для проведення слідчих дій.

Верховна Рада не дозволила притягнути до кримінальної відповідальності народного депутата "Радикальної партії Ляшка" Андрій Лозового.

Заходи з нагоди Дня взяття Бастилії 14 липня проходитимуть в умовах посиленої безпеки.

Запаси вугілля на електростанціях України перевищують торішні показники в два рази, зокрема вугілля марки "Г" накопичено 1 млн 868 тис. тонн, а марки "А" – 786 тис. тонн.

До ВРУ має прибути генпрокурор Юрій Луценко.