Архів: 06.07.2017

Головною військовою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за обвинуваченням громадянина РФ Олексія Мільчакова, який керував неонацистським батальйоном бойовиків "Русич".

Міжнародні туристичні компанії знайшли лазівки, щоб заробляти на туристичних послугах в окупованому Росією Криму.

Президент України Петро Порошенко уповноважив міністра юстиції Павла Петренка на підписання угоди з Нідерландами про міжнародне правове співробітництво в частині злочинів, пов'язаних з аварією літака "Боїнг-777" Малайзійських авіаліній на Донбасі в 2014 році.

Як прогнозує Львівський регіональний центр з гідрометеорології, завтра в другій половині дня у Львові – короткочасний дощ, гроза.

Додати патрульним поліцейським нових повноважень пропонують депутати. Хочуть, щоб поліцейські, на місці, самостійно, розглядали справи по дрібним ДТП.

За оцінками Національного банку, до кінця року українська економіка зросте на 1,6%. Раніше НБУ очікував, що український ВВП має зрости на 1,9%.

Що стоїть за підступним перейменуванням вулиць у Мукачеві?

Кому вигідна дивна заява єврейських організацій щодо «антисемітизму у Львові»?

З нагоди 65-річчя відомий художник запросив гостей на представлення іконостаса у церкві, над яким працював 15 років.

 За словами Луценка, зараз проводяться слідчі перевірки щодо Мосійчука.

Виділення нового траншу МВФ для України відкладено

На Івана Купала не забудьте про давні народні традиції.

Понад рік Львів лихоманить через «сміттєвий колапс».

Польська влада прагне створити в рамках “Тримор'я” таку собі альтернативу “двигуну Євросоюзу” - тандему Німеччини й Франції. “Благословіння” проекту “Тримор'я” самим Трампом, на думку Варшави, значно посилить цю нову ініціативу, і додасть Польщі політичної ваги, зокрема, у протистоянні з “диктатом” Берліна й Парижа.

Друга ракетка України Леся Цуренко здобула блискучу перемогу у другому колі Wimbledon-2017, яка стала для неї історичною. Наша тенісистка обіграла швейцарку Вікторію Голубич і вперше в кар'єрі вийшла до третього раунду Відкритого чемпіонату Великобританії.