Архів: 05.07.2017

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що не варто не драматизувати ситуацію з можливою відстрочкою надання чергового траншу Міжнародного валютного фонду (МВФ).

Наступного року розпочнуться ремонтні роботи з реконструкції площі Двірцевої. Як повідомив головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, під час ремонту врахують пропозиції усіх зацікавлених сторін.

Трамп использует бизнес-подход, отличающийся от подхода бюрократов, которые лишь делают вид, что решают проблемы.

Нині, аби придбати кілограм продукту, доведеться витратити не менше 95-130 гривень

Стосовно політика провели перевірки.

Єдиний дієвий метод припинити гласну або негласну підтримку з боку артистів військової агресії Росії проти України, а також очистити інформаційний простір від прихильників "русского мира" - не давати їм виступати у нашій країні.

Про це написав у своїй колонці заступник головного редактора "Апострофу" Ярослав Жаренов, коментуючи дискусію про доцільність заборони на в'їзд в Україну артистів, які виступав в окупованому Криму.

"У соцмережах днями розвели неабияку дискусію про те, чи мають активісти і журналісти "стукати" у СБУ щодо відвідувань захоплених територій артистами із сусідньої країни", - написав Жаренов, наголосивши на необхідності очистити інформаційний простір "від кремлівських підстилок, які хочуть догодити "і вашим, і нашим".

За його словами, єдиний дієвий метод у цій ситуації - карати рублем, тобто не пускати в Україну гастролерів-"кримнашистів".

"Інші ж іноземні артисти подивляться на втрати колег по цеху і, можливо, задумаються, чи варто ставити жирну пляму на своїй репутації. Тільки так можна зачистити інформаційне та культурний поле України, давши шанс розвиватися якісному вітчизняному контенту", - підсумував журналіст.

"Апостроф".

Нетверезих водіїв за кермом виловлює не лише патрульна поліція, а й активісти з ГО Pitbull Lviv.

Польська націоналістична влада продовжує шантажувати українців. 

Найстаріший театр в Україні першим святкуватиме 100-літній ювілей.

Через пізні весняні приморозки ягоди обмаль. Горяни лишаються без додаткового заробітку.

Молодша на 30 років дружина ось-ось має народити їхнє сьоме дитя.

5 липня Міжнародний аеропорт Бориспіль підписав договір з ірландським лоукостером Ryanair.

 Запаливши перед одностатевими шлюбами «зелене світло», Меркель вирвала козирі з рук конкурентів. І тепер має ще кращі шанси залишитися канцлером.

Україна не допустила членства незаконно обраного в окупованому Криму депутата Держдуми РФ у Парламентській Асамблеї Чорноморського економічного співробітництва.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко планує здійснити візит до України.