Архів: 18.05.2017

Народний депутат України Михайло Гаврилюк вдарив блогера Василя Крутчака.

Чисельність наявного населення України (без урахування Криму, Севастополя та частини зони АТО) станом на 1 квітня 2017 року склала 42 млн 522,8 тисяч осіб.

За інформацією ЗМІ, «Ісламська держава» збирає експертів з Іраку та Сирії.

Новий номер журналу Time вийшов з обкладинкою, на який Білим дім перетворюється на Кремль.

З 10,2 тисяч достроково звільнених за законом Савченко 1,5 тисячі повернулися назад під арешт і суд.

18 травня Верховна Рада не включила до порядку денного проекти законів №6328, №6328-1 про додаткові державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів особам, які беруть участь в АТО.

Верховна Рада не підтримала проект постанови про формування покрокової дорожньої карти проведення земельної реформи в Україні.

Бесіда дає розуміння про внутрішні погляди лідерів Республіканської партії, які зараз перебувають під зростаючим тиском через поведінку президента Трампа.

Прокуратура Криму підписала повідомлення про підозру Йосипу Сталіну і Лаврентію Берії в насильницькому переселенні в 1944 році кримськотатарського народу та представників інших національних груп з території Кримської АРСР.

Поліція затримала 5 активістів, які стали призвідниками бійки з охороною в кулуарах Київради 18 травня.

МАУ виконуватиме рейси з Києва до італійського Бергамо.

Розманіжені весняним теплом у місцях перебування людей все частіше з’являються змії.

Народний депутат України Надія Савченко заявила, що скасування норми про зарахування ув'язнення в СІЗО до терміну позбавлення волі "день за два" не є проблемою, а нові норми її влаштовують.

Чи хтось адекватний має щонайменший сумнів, що Росія веде проти України пропагандистську війну?

У президента Росії Володимира Путіна є новий план - перетворити Україну на проросійську державу-маріонетку часів Віктора Януковича.